fbpx
Zadzwoń: 731 700 577 lub 58 322 09 07

FAQ  |  Kontakt  |  Realizacje

Hale Eventowe

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na ważną uroczystość, to doskonale sprawdzą się dostępne w naszej ofercie hale namiotowe na wynajem. Impreza w takim miejscu to wielka atrakcja dla Gości, którzy z pewnością zapamiętają ją na długo. W naszej ofercie dostępne są hale bankietowe, które mogą zostać dodatkowo doposażone w bramy, podłogi, drzwi, a także oświetlenie i ogrzewanie. Dzięki czemu będą stanowić doskonałe miejsce na różne imprezy.

Klientom wynajmujemy również namioty sferyczne, mające formę kuli, która jest niezwykle estetyczna, elegancka i zwraca na siebie uwagę innych. Co więcej, stanowią one doskonałe rozwiązanie zarówno na małe, jak i duże uroczystości, głównie dzięki temu, że można je ze sobą łączyć za pomocą tuneli.

Jako doświadczony producent naszą pracę wykonujemy zawsze na czas. Montaż i budowa realizowane są szybko i sprawnie, tak aby klient miał dużo czasu na dekoracje wnętrza czy inne rzeczy związane z odbywającą się uroczystością. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezieniem ciekawej alternatywy dla tradycyjnej uroczystości na sali.

Galeria

Dodatkowe informacje

Budowa hal magazynowych – rozwiązanie dla wielu branż

Nowoczesne hale magazynowe, które mamy w swojej ofercie cechują się wszechstronnością, jeśli chodzi o ich zastosowanie. Z powodzeniem mogą z nich skorzystać właściciele najróżniejszych branż. Powierzchnie magazynowe, które mamy w swojej ofercie mogą przydać Ci się m.in. jeśli zajmujesz się:
  • produkcją towarów i ich magazynowaniem,
  • handlem,
  • logistyką oraz spedycją,
  • świadczeniem różnego rodzaju usług.
W halach magazynowych można składować dowolne rzeczy. Niezależnie od rodzaju i wielkości przedmiotów, które chcesz magazynować w tego typu obiekcie, jesteśmy w stanie dopasować jego konstrukcje do Twoich oczekiwań i potrzeb. Bez problemu możesz składować tam maszyny i urządzenia, ponieważ wnętrze magazynu jest odseparowane od niekorzystnych warunków pogodowych oraz innych czynników zewnętrznych. Budowa hal magazynowych jest więc rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw i ma wiele zalet.

Nowoczesne hale

Hale, które oferujemy swoim klientom, są nowoczesne, a do ich budowy wykorzystujemy sprawdzone i innowacyjne technologie. Dokładamy wszelkich starań, aby efekt naszej pracy był dla naszych klientów zadowalający i zależy nam na tym, aby współpraca przebiegła sprawnie i przyjemnie dla obu stron. Naszym celem jest dostarczenie inwestorowi hali przemysłowej, która będzie dopasowana do każdego z etapów prac, które mają miejsce w przedsiębiorstwie. W ten sposób praca w tego typu obiekcie może stać się bardziej zorganizowana oraz przemyślana.Podczas projektowania obiektu skupiamy się na tym, jak optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Nie zapominamy przy tym o wyglądzie hali przemysłowej. Projekty, które tworzą nasi specjaliści, wyróżniają się wysokim poziomem estetyki, a wykończeniem obiektu zajmują się osoby, dla których ważny jest nawet najmniejszy detal. Obiekty tworzone przez nas są wizytówką naszej firmy dlatego oprócz bezpieczeństwa, wysokiej jakości i nowoczesności możesz liczyć też na to, że hala przemysłowa będzie spełniała Twoje oczekiwania pod względem estetycznym.

Budowa hal

W każdej firmie może pojawić się nagła potrzeba rozbudowy przestrzeni magazynowe. Jeśli zależy Ci na jak najszybszej realizacji inwestycji, to hale magazyniwez naszej oferty powinny spełnić Twoje oczekiwania. Bardzo ważne jest dla nas to, aby skrócić czas realizacji projektu do minimum. Udaje nam się to dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży oraz stale aktualizowanej wiedzy z zakresu budowy obiektów przemysłowych, magazynowych itp. Zależy nam na tym, aby współpraca przebiegała sprawnie, jednak nie zapominamy przy tym o odpowiedniej dokumentacji oraz o bezpiecznym przebiegu prac budowlanych zgodnie z panującymi regulacjami prawnymi.Sprawna i terminowa realizacja projektu, a także najwyższa jakość obiektu nie wyklucza w naszym przypadku atrakcyjnej ceny. Oferujemy nowoczesne hale przemysłowe, które nie nadszarpną jednocześnie budżetu Twojego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz wstępną wyceną.

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Menu

Konstrukcje z kontenerów

W Boxtainer produkujemy wszelkiego typu konstrukcje oparte o pojedyczne kontenery lub w zestawach. W ofercie znajdziesz kontenery: usługowe, handlowe, mieszkalne, biurowe, socjalne i sanitarno-higieniczne i wiele innych. Nasze kontenery mieszkalne oferują komfortowe zakwaterowanie z możliwością indywidualnej aranżacji. Kontenery biurowe zapewniają wygodną przestrzeń do pracy, a socjalne i sanitarno-higieniczne spełniają normy bezpieczeństwa i higieny. Oferujemy produkcję, dostawę i montaż, zapewniając kompleksową obsługę.

Domy prefabrykowane

Specjalizujemy się w budowie modułowych domów w wersjach letniskowych i całorocznych. Oferujemy trwałość, szybki montaż i nowoczesny design. Nasze domy typu loftowego wyróżniają się dużymi przeszkleniami i industrialnym stylem. W gamie produktów oferujemy obiekty od 19 do ponad 100mkw. Zapewniamy kompleksową obsługę od produkcji, po wykończenie wnętrz, co daje Klientom bezstresowy proces budowy domu i wygodę użytkowania. LoftoweDomy.pl – budujemy dobre wspomnienia.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Korty Tenisowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Boiska Piłkarskie

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale do padla

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Lodowiska

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Rekreacyjne - custom made

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale Magazynowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale Przemysłowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Specjalistycznego przeznaczenia

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.