fbpx
Zadzwoń: 731 700 577 lub 58 322 09 07

FAQ  |  Kontakt  |  Realizacje

Nawierzchnie akrylowe

Nawierzchnie akrylowe MAPEI to profesjonalne nawierzchnie tenisowe, posiadające atest ITF, zupełnie bezobsługowe i bardzo trwałe – wykonywane są z wysokiej jakości żywic syntetycznych. Doskonale sprawdzają się także jako nawierzchnie na boiska wielofunkcyjne, skate parki, jak również place zabaw. Charakteryzują się dobrą przyczepnością obuwia, a co za tym idzie, zapewniają dużą dynamikę gry. Nawierzchnie te są odporne na działanie czynników atmosferycznych, gwarantują odpowiednie odbicie i średnią szybkość piłki.

Galeria

Dodatkowe informacje

Z najlepszych materiałów

Nawierzchnie akrylowe stosowane są głównie do budowy kortów tenisowych. Wysoka jakość materiałów, z których budujemy nawierzchnie sportowe, sprzyja rozgrywkom amatorskim, jak i zawodowym. Na nawierzchni akrylowej mogą odbywać się profesjonalne turnieje sportowe. Powierzchnia cechuje się wysokim poziomem estetyki oraz jest odporna na opady deszczu i promienie słońca. Akryl używany do budowy kortów zapewnia zawodnikom dobrą przyczepność obuwia, dzięki czemu rozgrywki są bardziej dynamiczne.Nawierzchnie akrylowe wykonane przez naszą firmę wyróżniają się długą żywotnością, trwałością oraz sprężystością. Osoby, które z nich korzystają, nie muszą obawiać się, że ich stawy podczas treningu będą obciążone – nawierzchnia jest na tyle miękka, że dobrze amortyzuje stawy. Wszystkie warstwy nawierzchni nanosimy za pomocą specjalistycznych sprzętów, z dbałością o każdy szczegół. Cena montażu jest stosunkowo niska, a nawierzchnie akrylowe w naszym wykonaniu nie wymagają w późniejszym czasie skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych.Trwałość oraz estetyka tego typu nawierzchni sprawia, że stają się one coraz popularniejsze. Stosuje się ją nie tylko na kortach tenisowych, ale także na szkolnych boiskach wielofunkcyjnych i nawierzchniach do gry w koszykówkę. Place zabaw pokryte nawierzchnią akrylową są przyjazne dla dzieci i zapewniają im wysoki poziom bezpieczeństwa. Podczas upadku rzadko kiedy dochodzi do poważnych kontuzji, ponieważ akryl amortyzuje siłę uderzenia.

Szybka realizacja i konkurencyjne ceny

Zależy nam na tym, aby czas realizacji zlecenia był jak najkrótszy. Zachowujemy jednak przy tym wszelkie normy bezpieczeństwa i dbamy o każdy szczegół. Mamy wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w budowie nawierzchni sportowych. Wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że zadanie położenia nawierzchni akrylowej pozostawiasz w rękach specjalistów. Projekty, które do tej pory zrealizowaliśmy, są najlepszą wizytówką naszej pracy – możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów.Korzystamy z innowacyjnych, ale sprawdzonych rozwiązań, które pozwalają nam skrócić czas realizacji zlecenia do minimum. Możesz mieć jednak pewność, że nawierzchnie akrylowe, które wychodzą spod naszych rąk, są bezpieczne, trwałe i będą mogły być użytkowane przez bardzo długi czas. Każdy inwestor chciałby, aby inwestycja została przeprowadzona perfekcyjnie, a przy tym nie pochłonęła zbyt wielu pieniędzy. Jesteśmy w stanie połączyć ze sobą te dwie kwestie i oferujemy najwyższą jakość w przystępnej cenie.Wybierając nasze usługi, możesz liczyć na: profesjonale podejście, zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa, certyfikowane materiały oraz nowoczesny design nawierzchni sportowej. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz omówienia szczegółów dotyczącej inwestycji. Nasi specjaliści zaproponują Ci najlepsze rozwiązanie, biorąc pod uwagę Twoje wymagania oraz potrzeby.Nawierzchnie akrylowe nie bez powodu bardzo szybko zaczęły zdobywać popularność w naszym kraju. Zyskują przede wszystkim, przez liczne zalety, którymi się charakteryzują.

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Menu

Konstrukcje z kontenerów

W Boxtainer produkujemy wszelkiego typu konstrukcje oparte o pojedyczne kontenery lub w zestawach. W ofercie znajdziesz kontenery: usługowe, handlowe, mieszkalne, biurowe, socjalne i sanitarno-higieniczne i wiele innych. Nasze kontenery mieszkalne oferują komfortowe zakwaterowanie z możliwością indywidualnej aranżacji. Kontenery biurowe zapewniają wygodną przestrzeń do pracy, a socjalne i sanitarno-higieniczne spełniają normy bezpieczeństwa i higieny. Oferujemy produkcję, dostawę i montaż, zapewniając kompleksową obsługę.

Domy prefabrykowane

Specjalizujemy się w budowie modułowych domów w wersjach letniskowych i całorocznych. Oferujemy trwałość, szybki montaż i nowoczesny design. Nasze domy typu loftowego wyróżniają się dużymi przeszkleniami i industrialnym stylem. W gamie produktów oferujemy obiekty od 19 do ponad 100mkw. Zapewniamy kompleksową obsługę od produkcji, po wykończenie wnętrz, co daje Klientom bezstresowy proces budowy domu i wygodę użytkowania. LoftoweDomy.pl – budujemy dobre wspomnienia.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Korty Tenisowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Boiska Piłkarskie

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale do padla

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Lodowiska

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Rekreacyjne - custom made

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale Magazynowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale Przemysłowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Specjalistycznego przeznaczenia

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.