fbpx
Zadzwoń: 731 700 577 lub 58 322 09 07

FAQ  |  Kontakt  |  Realizacje

Mączka syntetyczna

Nawierzchnia syntetyczna dla kortów tenisowych

Nawierzchnia syntetyczna to typ nawierzchni, o którym można coraz częściej usłyszeć. Jest to nowość w nawierzchniach tenisowych. To połączenie bardzo dobrych walorów gry na kortach z mączki ceglanej z funkcjonalnością kortów syntetycznych. Otrzymujemy, więc najlepsze cechy tych dwóch typów nawierzchni w jednym, nowoczesnym wydaniu. Z pewnością świetnie czuł się będzie na nim każdy gracz, począwszy od całkowitych amatorów, po profesjonalistów. Mączka syntetyczna nada się do zastosowania w ośrodkach sportowych, ale też choćby w kortach tenisowych budowanych na terenie hoteli jako atrakcja dla gości.

Jeśli szukasz idealnej nawierzchni do budowy kortu tenisowego, zapomnij o klasycznej mączce ceglanej. Nawierzchnia syntetyczna to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które zapewni Ci wiele korzyści.

Galeria

Dodatkowe informacje

Nawierzchnia syntetyczna może być użytkowana przez cały rok

Za wykorzystaniem nawierzchni syntetycznej przemawiają jej liczne zalety. Między innymi fakt, że z tego typu nawierzchni można korzystać przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Pogoda w Polsce jest nieprzewidywalna, zwłaszcza w takich porach roku, jak wiosna czy jesień – nawierzchnia syntetyczna sprawi, że nie będzie trzeba się tym martwić.

Jest ona bardzo uniwersalna. Można zastosować ją zarówno w kortach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, tak więc, niezależnie od typu projektu i potrzeb inwestora, powinna się ona okazać dobrym rozwiązaniem. Jeśli nie masz pewności, czy w przypadku Twojego kortu nawierzchnia syntetyczna się sprawdzi, skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci porady i pomożemy w skutecznej i sprawnej realizacji projektu.

Łatwość utrzymania nawierzchni pozwala na dłuższą metę oszczędzić sporą ilość czasu i pieniędzy. Nie trzeba tego rodzaju kortu regularnie podlewać, nie ma też konieczności jego renowacji każdej wiosny. Jest on zdecydowanie łatwiejszy w utrzymaniu niż tradycyjny kort ziemny, a jednocześnie zapewnia świetne odczucia podczas grania.

Szybki montaż i długa żywotność

Prawidłowo zamontowany system nawierzchni syntetycznej charakteryzuje się długą żywotnością, nawet mimo bardzo prostej konserwacji, na którą trzeba poświęcać czas bardzo rzadko. Ułożenie nawierzchni należy powierzyć ekspertom, aby mieć pewność, że zostanie to zrobione w pełni prawidłowo.

Dzięki temu odczucia z gry będą bardzo pozytywne, a kort wytrzyma intensywne użytkowanie przez długi czas bez żadnych problemów. Charakterystyka gry na tego typu nawierzchni jest bardzo podobna do gry na naturalnej mączce, więc powinni być zadowoleni nawet gracze, którzy preferują bardziej klasyczne rozwiązania. Co więcej, nawierzchnia syntetyczna charakteryzuje się relatywną łatwością montażu, co przyspiesza jej ułożenie.

Oferujemy szybki, profesjonalny montaż nawierzchni syntetycznej. Wiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, aby móc wykonać je jak najlepiej. Jest naszym priorytetem, aby kort mógł jak najszybciej zostać oddany do użytku, w najlepszym możliwym stanie.

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że nie jest nam straszne nawet najbardziej ambitne, złożone i wymagające zlecenie. Nawierzchnia kortów tenisowych jest jednym z ich najbardziej kluczowych elementów, więc nie można sobie pozwolić na to, aby nie została ona właściwie ułożona. W takim wypadku z pewnością negatywnie odczują to użytkownicy kortu, a do tego żywotność nawierzchni będzie znacznie krótsza.

Zalety:

  • Odporność na warunki pogodowe – nawierzchnia syntetyczna nie wymaga podlewania, nie kurczy się ani nie pęka pod wpływem temperatury, nie traci koloru ani właściwości pod wpływem promieniowania UV. Nawierzchnia syntetyczna jest także odporna na mróz, deszcz i śnieg, dzięki czemu można z niej korzystać przez cały rok;
  • Łatwość utrzymania – nawierzchnia syntetyczna nie wymaga codziennej pielęgnacji, jest łatwa w czyszczeniu, trwała i wytrzymała, co zmniejsza koszty eksploatacji i napraw;
  • Komfort gry – nawierzchnia syntetyczna zapewnia doskonałe właściwości odbicia i rotacji piłki, zbliżone do nawierzchni ziemnej. Cechuje ją elastyczność i walory amortyzujące, co zmniejsza obciążenie stawów i mięśni graczy.

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Menu

Konstrukcje z kontenerów

W Boxtainer produkujemy wszelkiego typu konstrukcje oparte o pojedyczne kontenery lub w zestawach. W ofercie znajdziesz kontenery: usługowe, handlowe, mieszkalne, biurowe, socjalne i sanitarno-higieniczne i wiele innych. Nasze kontenery mieszkalne oferują komfortowe zakwaterowanie z możliwością indywidualnej aranżacji. Kontenery biurowe zapewniają wygodną przestrzeń do pracy, a socjalne i sanitarno-higieniczne spełniają normy bezpieczeństwa i higieny. Oferujemy produkcję, dostawę i montaż, zapewniając kompleksową obsługę.

Domy prefabrykowane

Specjalizujemy się w budowie modułowych domów w wersjach letniskowych i całorocznych. Oferujemy trwałość, szybki montaż i nowoczesny design. Nasze domy typu loftowego wyróżniają się dużymi przeszkleniami i industrialnym stylem. W gamie produktów oferujemy obiekty od 19 do ponad 100mkw. Zapewniamy kompleksową obsługę od produkcji, po wykończenie wnętrz, co daje Klientom bezstresowy proces budowy domu i wygodę użytkowania. LoftoweDomy.pl – budujemy dobre wspomnienia.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Korty Tenisowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Boiska Piłkarskie

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale do padla

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Lodowiska

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Rekreacyjne - custom made

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale Magazynowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale Przemysłowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Specjalistycznego przeznaczenia

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.