fbpx
Zadzwoń: 731 700 577 lub 58 322 09 07

FAQ  |  Kontakt  |  Realizacje

Hale Przemysłowe

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się budowaniem hal przemysłowych dla wielu gałęzi przemysłu produkcyjnego. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie doskonale zrozumieć potrzeby inwestorów, dzięki czemu obiekty przez nas budowane są nie tylko nowoczesne, ale także funkcjonalne i bezpieczne. W początkowych etapach naszej współpracy istotne jest dla nas poznanie specyfiki branży, w której funkcjonuje Twoja działalność. W ten sposób jesteśmy w stanie precyzyjnie określić jaki typ budynku najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Hale przemysłowe to kluczowy obiekt, który niezbędny jest do produkcji, ale także magazynowania towarów, sprzętów i specjalistycznych maszyn. Biorąc pod uwagę specyfikę tej działalności, tworzymy projekt hali przemysłowej, który będzie uwzględniał odpowiedni rodzaj konstrukcji, rozmieszczenie wentylacji, oświetlenia, okien, bram, a także wielu innych elementów. Każdorazowo po wykonaniu projektu obiektu konsultujemy go z inwestorem oraz omawiamy zastosowane w projekcie rozwiązania. Po zaakceptowaniu projektu nasi specjaliści przystępują do budowy hali produkcyjnej.

Galeria

Dodatkowe informacje

Dlaczego warto wybrać hale przemysłowe z naszej oferty?

Wiemy, że każdemu inwestorowi zależy na jak najlepszym rozdysponowaniu środków, które może przeznaczyć na budowę hal przemysłowych dla swojego przedsiębiorstwa. Możesz liczyć na nasze wsparcie oraz merytoryczną pomoc na każdym etapie współpracy – od pierwszej konsultacji po oddanie obiektu do użytku. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Naszym celem jest przede wszystkim tworzenie obiektów, które są solidne i posłużą Twojej firmie przez wiele lat. Nie zapominamy przy tym o standardach bezpieczeństwa.Konstrukcje, na których opierają się hale przemysłowe budowane przez nas, są w pełni bezpieczne. Każdy element obiektu pochodzi od sprawdzonych dostawców i posiada odpowiednie atesty. Budowa hal przemysłowych w naszym wykonaniu jest sprawna i przemyślana. Działamy szybko, dbając przy tym o to, aby hale były szczelne i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Są to obiekty całoroczne, więc bez problemu można z nich korzystać w komfortowy sposób nawet podczas chłodniejszych miesięcy. Obiekty, które oferujemy, stwarzają odpowiednie stanowisko pracy dla osób, które będą przebywać w nich nawet przez kilka godzin dziennie.

Nowoczesne hale przemysłowe

Hale przemysłowe, które oferujemy swoim klientom, są nowoczesne, a do ich budowy wykorzystujemy sprawdzone i innowacyjne technologie. Dokładamy wszelkich starań, aby efekt naszej pracy był dla naszych klientów zadowalający i zależy nam na tym, aby współpraca przebiegła sprawnie i przyjemnie dla obu stron. Naszym celem jest dostarczenie inwestorowi hali przemysłowej, która będzie dopasowana do każdego z etapów prac, które mają miejsce w przedsiębiorstwie. W ten sposób praca w tego typu obiekcie może stać się bardziej zorganizowana oraz przemyślana.Podczas projektowania obiektu skupiamy się na tym, jak optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Nie zapominamy przy tym o wyglądzie hali przemysłowej. Projekty, które tworzą nasi specjaliści, wyróżniają się wysokim poziomem estetyki, a wykończeniem obiektu zajmują się osoby, dla których ważny jest nawet najmniejszy detal. Obiekty tworzone przez nas są wizytówką naszej firmy dlatego oprócz bezpieczeństwa, wysokiej jakości i nowoczesności możesz liczyć też na to, że hala przemysłowa będzie spełniała Twoje oczekiwania pod względem estetycznym.

Budowa hal przemysłowych

W każdej firmie może pojawić się nagła potrzeba rozbudowy przestrzeni przemysłowej. Jeśli zależy Ci na jak najszybszej realizacji inwestycji, to hale przemysłowe z naszej oferty powinny spełnić Twoje oczekiwania. Bardzo ważne jest dla nas to, aby skrócić czas realizacji projektu do minimum. Udaje nam się to dzięki 20-letniemu doświadczeniu w branży oraz stale aktualizowanej wiedzy z zakresu budowy obiektów przemysłowych, magazynowych itp. Zależy nam na tym, aby współpraca przebiegała sprawnie, jednak nie zapominamy przy tym o odpowiedniej dokumentacji oraz o bezpiecznym przebiegu prac budowlanych zgodnie z panującymi regulacjami prawnymi.Sprawna i terminowa realizacja projektu, a także najwyższa jakość obiektu nie wyklucza w naszym przypadku atrakcyjnej ceny. Oferujemy nowoczesne hale przemysłowe, które nie nadszarpną jednocześnie budżetu Twojego przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz wstępną wyceną.

Uzyskaj bezpłatną wycenę

Menu

Konstrukcje z kontenerów

W Boxtainer produkujemy wszelkiego typu konstrukcje oparte o pojedyczne kontenery lub w zestawach. W ofercie znajdziesz kontenery: usługowe, handlowe, mieszkalne, biurowe, socjalne i sanitarno-higieniczne i wiele innych. Nasze kontenery mieszkalne oferują komfortowe zakwaterowanie z możliwością indywidualnej aranżacji. Kontenery biurowe zapewniają wygodną przestrzeń do pracy, a socjalne i sanitarno-higieniczne spełniają normy bezpieczeństwa i higieny. Oferujemy produkcję, dostawę i montaż, zapewniając kompleksową obsługę.

Domy prefabrykowane

Specjalizujemy się w budowie modułowych domów w wersjach letniskowych i całorocznych. Oferujemy trwałość, szybki montaż i nowoczesny design. Nasze domy typu loftowego wyróżniają się dużymi przeszkleniami i industrialnym stylem. W gamie produktów oferujemy obiekty od 19 do ponad 100mkw. Zapewniamy kompleksową obsługę od produkcji, po wykończenie wnętrz, co daje Klientom bezstresowy proces budowy domu i wygodę użytkowania. LoftoweDomy.pl – budujemy dobre wspomnienia.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Korty Tenisowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Boiska Piłkarskie

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale do padla

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Lodowiska

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Rekreacyjne - custom made

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale Magazynowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Hale Przemysłowe

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.

Specjalistycznego przeznaczenia

Wybór profesjonalnych trenerów i szkół tenisowych.